X
تبلیغات
رایتل

حکیم الرعایا

افشای رازهای مدیران انجمن پرشین سای (قابل توجه آقایان MindControl و به خصوص آقای شمن خان انگلیسی PsyShaman)

حدود 5  سال قبل من از طریق اینترنت و  یک سایت درباره مواد روانگردان  با شخصی که مدعی بود دوره شمنیسم را دیده و آشنایی با مواد روانگردان گیاهی دارد آشنا شدم .

این شخص که در ایران دانشجوی رشته ای در دانشگاه آزاد بود  و  مثلا  برای ادامه تحصیل در گرایش دیگری  به کشور انگلستان رفته بود و در  انگلستان زندگی می کرد .

طی چند بار تماس اینترنتی از ایشان خواستم که معلومات و علومی را که در زمینه روانگردانها می داند و تجربیات خود را در اختیار من قرار دهد . از نظر من تجربیات و معلومات کسی که مدتها از مواد روانگردان استفاده می کرده و می کند  علومی است که بدون اینکه خودم آن  مواد روانگردان را تجربه کنم می تواند دیده گاه  جدیدی را برای من  در زمینه کاریم یعنی ترک مواد مخدر و روانگردان  باز کند .

 حدود  دو سال قبل ایشان در  ایمیلی که  برای من فرستاد عنوان کرد که می خواهند سایتی به نام پرشین سای تاسیس کند و از من هم دعوت به همکاری کرد .

در ابتدا قبول کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم که هدف اصلی ایشان و دوستشان  با نام مستعار  MindControl  از تاسیس انجمن پرشین سای فقط اطلاع رسانی صحیع درباره روانگردانها نیست و مسائل دیگری هم در پشت تاسیس این انجمن وجود دارد که نه به صلاح جوانان این کشور نه به صلاح من است  از ان موقع همکاری خود را با انجمن پرشین سای قطع کردم .

از حدود یکسال  قبل مدیران پرشین سای  با استفاده از نام من و ایمیل مشابه نام من شروع به راه اندازی چندین وبلاگ یکی در بلاگفا یکی در بلاگ اسکای یکی در بلاگ اسپات کرده و در چند جای دیگر  کردند و با ذکر ایمیل من و نام من و نوشتن  مطالبی بر علیه من و لینک دادن ان به انجمن  پرشین سای سعی در جذب مخاطبان وبلاگ های من کرده تا   باعث  افزایش بازدید و جلب توجه جوانان به انجمن پرشین سای بکنند  .

با توجه  به  هتک حرمت نام من  و زدن اتهام های زیاد دال بر بی سوادی و یا کلاهبرداری و یا  اینکه دکتر حرفهایش ک ش است  در این وبلاگ ها و کپی مطالب من و لینک  دادن  انها    به انجمن پرشین سای  به نوعی می خواستن خود را عالم دهر و ما  را جاهل عصر معرفی کنند  تا بتوانند گروه زیادی  از مخاطب های وبلاگ های من را به سمت انجمن بکشانند و با طرح مسائلی همچون شمننیسم و یا سفر به ماورا وگیاهان اقتدار  و صحبت از  عرفان های نوظهور و مطرح کردن عقاید  کاستاندا  جوانانی را که  بدنبال مسائل عرفانی  و خود شناسی هستند را جذب انجمن پرشین سای کرده تا بعدا بتوانند به انها بقبولانند که برای رسیدن و ارتباط با  ماورا و نیروی برتر و داشتن ذهنی کوانتومی باید از مواد روانگردان استفاده کنند و زمانی که این انجمن  به تعداد کافی اعضای جوان و مشتاق کسب کرد  جناب آقایPsyShaman  شمن  در  کشور انگلستان یک فروشگاه اینترنتی مواد روانگردان راه انداخت به نام فروشگاه هوم آنلاین www.Hoom.online  تا بتواند در خارج نشسته و با فروش مواد روانگردان به جوانان ایرانی کسب در آمد کند 

در این جا به این آقای شمن می گویم که از قدیم گفتند جوان در اینه بیند پیر در خشت خام ! دوست عزیر آقای ... که از ذکر نام و فامیل و محل اقامتت  در کشور انگلستان خود داری می کنم  فقط بگویم 

برای من  در ابتدا وجود این وبلاگ ها و سو استفاده از نام من و ذکر ایمیل من  در همه انها و تاسیس این وبلاگ ها با استفاده از کلمات کلیدی مثل  dryazdanniaz و یا کلمات مشابه انگلیسی  و یا  اقدام به هک کردن ایمیل من برایم کمی نامفهوم و عجیب بود اما اکنون  به شما و ان دوست عزیز تان می گویم که اگر شما و جناب مایند کنترل که در کار با کامپیوتر و هک کردن  وارد است  در گوشه ای نشسته و فکر می کنید من پیر مرد  هیچگاه ارتباط این مسائل را نخواهم  فهمید و شما عقل کل هستید  به شما می گویم عزیزان از بس مواد روانگردان زده اید و در تریپ بودید فکر می کنید من هم مثل شما  نادان هستم   و قادر به استدلال عقلایی نیستم .

نه  اقایان  شما که  در جوانی زندگی را با مصرف روانگردانها و توهم   شروع و هنوز در  توهم هستید و  فکر می کنید این افکار متوهم شما واقعیت است و می خواهید انرا به دیگران نیز بقبولانید در اشتباه هستید 

 جناب شمن خان بزودی کسی درب منزل شما را در انگلستان خواهد زد و کادویی را که برایتان فرستادم دریافت  خواهید کرد منتظر باشید