X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

حکیم الرعایا

صد ها مرکز علمی و دانشگاهی و دستگاه های اخرین مدل پزشکی و میکروسکوپ داریم اما محقق نداریم saccharomyces cerevisiae in the hair

در  کشوری که خود را مهد  علم و دانش می داند و  صد ها دانشگاه و متخصص در زمینه های پزشکی و فیزیک و شیمی دارد  ایا هیچکدام  از انها جلوی چشمشان را نمی بیند .

یک عکس از موی سر و یا سینه خود بگیرید و انرا 10 برابر بزرگنمایی کنید 

سه سال قبل متوجه وجود ذرات بیضی شکل فلورسانس در موی  سر و بدن و سینه و زهار و ابرو ی بیماران خود شدم سپس طی یک بررسی در تمام نقاط ایران متوجه شدم در وسط موهای ایرانیان بجای ماده ملانین  که باید ماده ای سیاه باشد توده های فلورسانس به رنگ های نقره ای و قرمز و ابی دیده می شود که ناشی از وجود نوعی مخمر تغییر ژنتیک یافته است .

پدیده ای که در هیچ کجای جهان تاکنون گزارش نشده است .

بررسی های شخصی نشان می دهد این تغییرات مو در بدن ایرانیان و کشورهای همجوار به سرعت در حال رشد است و بررسی های شخصی نشان از ارتباط این نوع مو با هزاران بیماری اعم از بیش فعالی و اوتیسم و بیماری اعصاب  گرفته  تا انواع جنون و  سرطان  روده و معده .

ساختار شیمیایی و فرمول  این مخمر و عملکرد انرا با هزینه شخصی مورد بررسی و کاوش قرار دادم .

ایا  متخصص پوست و مویی در  ایران داریم که بجای تجویز کرم زیبایی و یا کاشت مو و کسب در امد  نظری کوتاه با میکروسکوپ بر یک تار موی سر خودش و یا ابرویش بیندازد و کمی تفکر کند و بگوید این ذرات بیضی فلورسانس با انوار مختلف  روی سر ما چیست و چکار می کند  !

ایا ا یران که مدعی است از نظر  ارایه مقالات علمی  در خاورمیانه رتبه اول را دارد  نمی خواهد تکانی به خود بدهد و یکی از بزرگترین کشفیات تاریخ را به نام خودش ثبت کند


https://telegram.me/DrYazdanniaz